Захисники Києва відкрили під Київрадою «Музей шансону»
- Подробиці
- Опубліковано 28.08.2012 19:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2507
«Саме словом «шансон» можна охарактеризувати нинішнє становище в культурному просторі Києва, коли таких принципових і відданих своїй справі людей, як Кулініча В.Я., директора музею «Київська фортеця», звільняють зі своєї посади за відмову передати в приватні руки історичну спадщину киян» – говорить Ігор Луценко з громадської ініціативи «Збережи старий Київ».
«Світлана Зоріна, голова Управління Культури КМДА постійно наголошує, що музеї мають бути прибутковими – каже Юрій Лісовий з громадської ініціативи «Збережи старий Київ» – саме тому ми пропонуємо для майбутнього музею цю експозицію, деякі речі з якої особисто знайомі Зоріній».
В експозиції були представлені предмети побуту таборів, зразки музики, словник термінів, кілька в томатному соусі, чифір, фуфайка та книжки за авторством С. Зоріної «Наезд», «Развод», «Передел».
3 вересня о 14.00 відбудеться вже третє засідання по справі незаконного звільнення директора Київської фортеці в Дніпровському районному суді, повідомляє прес-служба МВ НЕЦУ.
Також з цієї категорії...

Голод, как тетка, или почему...
21 дек. 2012 г.

В.о. Міністра закордонних справ України...
1 мар. 2014 г.

У столиці ліквідували нарколабораторію, яку...
23 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі