«УДАР» разом з мешканцями Березняків виграв першу битву за Тельбін

telbin zahictili

 
Протести мешканці Березняків за підтримки депутатів від «УДАРу» проти забудови прилеглої до озера Тельбін території призвели до скасування Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві дозволу ТОВ "Аквапарк" на будівництво. Отже першу битву виграно. Про це заявив заступник голови фракції «УДАР» у Київраді Андрій Странніков, повідомляє прес-служба партії «УДАР».


Депутат відзначив, що фракція столичного «УДАРу» 5 разів вносила на розгляд Київради проект рішення про скасування ТОВ "Аквапарк" землевідведення під будівництво на берегах Тельбіну. І не зважаючи на те, що провладна більшість всі 5 разів провалювала голосування, на найближчій сесії фракція “УДАР” знову вноситиме це питання, щоби покласти край цьому незаконному будівництву в рекреаційній зоні.

Нагадаємо, 3-4 січня на знак протесту проти будівництва на Тельбіні мешканці Березняків разом з представниками політичних сил перекрили рух по вулиці Шумського і знесли будівельний паркан, оголосивши акцію протесту безстроковою.



Коментарі

  +0 #1 Viktor 5 янв. 2013 г., 19:37:12
Мои поздравления! Видна работа УДАРа и Свободы, а не одни обещания!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 серпня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.