Кличко хоче повернути «Замку барона» статус пам’ятки архітектури

zamok barona

 
Київський міський голова Віталій Кличко обурений рішенням Вищого господарського суду України, який позбавив будинок за адресою вул. Ярославів Вал, 1 – так званий «Замок барона», побудований наприкінці 19 століття, - статусу пам’ятки архітектури місцевого значення.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.

«За рішенням суду одна з найбільш улюблених історичних пам’яток Києва, «Замок барона» на вул. Ярославів Вал, 1, залишилася без статусу пам’ятки архітектури. Подібне рішення є неприпустимим та вкотре викликає питання щодо прозорості прийняття рішень в українських судах, оскільки аргументом стало те, що свого часу цей об’єкт не був перенесений із радянського реєстру пам’яток архітектури до реєстру незалежної України», - наголосив Кличко.

Міський голова доручив керівникам профільних підрозділів КМДА у стислі терміни вжити заходів щодо повернення статусу пам'ятки «Замку барона».

Крім того, Віталій Кличко закликав Міністерство культури долучитися до боротьби за історичну будівлю та не допустити приватизації «Замку барона».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.