Могилянка судиться з міністерством Табачника
- Подробиці
- Опубліковано 22.01.2013 07:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2897
Окружний адміністративний суд Києва почав розгляд позову Національного університету "Києво-Могилянська Академія" (НаУКМА) до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
У Могилянці хочуть, щоб суд визнав протиправною відмову міністерства узгодити правила прийому до університету на 2013 рік, за якими студенти, незалежно від напрямку закінченої бакалавратури, можуть вступати на будь-який напрямок магістратури.
"Студент може отримати ступінь бакалавра з економіки, піти на магістратуру, отримати знання з журналістики та в результаті працювати економічним журналістом. Такий фахівець буде більш затребуваний на ринку праці", - сказали в НаУКМА Комерсантові-Україна, повідомляє УНІАН.
Разом з тим в Міносвіти нагадали, що отримання кваліфікаційно-освітніх рівнів в Україні є послідовним: студентам дозволяється вступати лише на той напрямок магістратури, за яким був закінчений бакалаврат.
В НаУКМА заборону перехресного вступу вважають посяганням на автономію вузу.
Адвокат фірми ЛББК, що представляє інтереси НаУКМА у суді, Андрій Гук, розповів, що вчора суд розглядав справу по суті, були заслухані пояснення сторін, після чого було вирішено перейти в письмовий режим розгляду справи. Відповідачу дали три дні, щоб надати письмові заперечення.
За словами Гука, в ході засідання суддя поцікавився у представників Міносвіти, чи є в законодавстві норма, що забороняє перехресний вступ і отримав негативну відповідь.
Також з цієї категорії...
Директор підприємства за кошти інвестора...
18 июл. 2012 г.
Клюєв поранений в ногу і...
25 февр. 2014 г.
У Києві двох службовців національного...
16 апр. 2014 г.
Набираючі популярність...
Оперативники поліції Києва затримали двох...
12 нояб. 2024 г.
Президент ФІФА перевірить футбольну інфраструктуру...
13 нояб. 2024 г.
На півночі Польщі офіційно запустили...
13 нояб. 2024 г.
Останні новини
Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії
Коментарі