Землі зеленої зони поблизу Биківні під Києвом передані у приватну власність

prok riev new

 
Київська природоохоронна прокуратура заявила до суду два позови та вимагає повернути у комунальну власність 0,2 га землі лісопаркової зони поблизу селища Биківня, що під Києвом.


Рішеннями Київради у 2008-2009 роках дві земельні ділянки загальною площею близько 0,2 га поблизу селища Биківня були передані у приватну власність для будівництва й обслуговування житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами. На підставі цих рішень фізичні особи отримали Державні акти на право власності на землі.

Прокурорською перевіркою встановлено, що землі, передані у приватну власність, розташовані на території лісів та лісопарків Дарницької рекреаційної зони Києва.

За законодавством на землях лісового фонду будівництво будівель, споруд та комунікацій, що не передбачені для відпочинку та обслуговування лісового господарства, заборонено.

У позовах прокуратура вимагає визнати незаконними рішення Київради та скасувати видані на їх підставі Державні акти на право власності на земельні ділянки у лісопарковій зоні, повідомляє прес-служба Київської природоохоронної прокуратури.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.