Прокуратура через суд вимагає повернути киянам земельну ділянку вартістю 12 млн грн

prokuratura obolon

 

Прокуратура Солом’янського району Києва заявила позов до Господарського суду та вимагає повернути столичній громаді 0,4 га землі вартістю майже 12 млн грн у Солом'янському району столиці, повідомляє прес-служба прокуратури Солом’янського району міста Києва.


Київрадою ще у 2005 році земельну ділянку по вулиці Білгородській, 6-а у Солом’янському районі передано в оренду ТОВ «Інвест комплекс» для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом.

Однак, за висновками Департаменту земельних ресурсів КМДА, земля й досі не використовується за цільовим призначенням, будь-які будівельні роботи на ній не проводилися.

Прокурорською перевіркою також встановлено, що договір оренди земельної ділянки закінчився ще у 2010 році та не продовжувався.

За результатами перевірки прокуратура Солом'янського району звернулася до суду з вимогою зобов’язати ТОВ «Інвест комплекс» повернути до комунальної власності 0,4 га землі на вулиці Білгородській.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.