У Києві працівник банку за підробленими документами оформлював кредити на дорогу техніку

krediti

 
Столичні правоохоронці викрили 23-річного працівника банку, котрий систематично обкрадав свою банківську установу, оформлюючи споживчі кредити за підробленими документами. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Оболонського району міста Києва.


Встановлено, що у липні 2012 року співробітник одного з відділень столичного банку, вступивши у злочинну змову зі своїми знайомими, розробив шахрайського схему заволодіння коштами фінустанови.

Так, для отримання у кредит коштовної техніки шахраї надавали підроблені паспорти, а співробітник банку оформлював на них споживчі позики.

За такою схемою зловмисники придбали у кредит 12 смартфонів, 2 планшети та 2 фотоапарати на загальну суму близько 125 тисяч гривень. Щоразу за оформлення кредиту співробітник банку отримував від спільників 1000 гривень винагороди.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.190 КК України («Шахрайство»). Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Оболонського району Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.