За позовом прокуратури землю біля Софії Київської вартістю 17, 5 млн грн повернуто киянам

striletska georgievskiy

 
Господарський суд задовольнив позовні вимоги столичної прокуратури та зобов’язав комерційну структуру повернути київській громаді земельну ділянку вартістю 17,5 млн грн, яка знаходиться у буферній зоні Національного заповідника «Софія Київська». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


Земельну ділянку площею 0, 23 га на перетині вул. Стрілецька та пров. Георгіївський, що у Шевченківському районі, у 2007 році на підставі рішення суду передано ТОВ «Докас» в п’ятирічну оренду для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом.

Однак, як з’ясувалося, по закінченню строку оренди підприємство продовжувало утримувати землю. Відтак, прокуратура звернулася до суду з вимогою повернути столичній громаді земельну ділянку, яка до того ж знаходиться у буферній зоні Нацзаповідника «Софія Київська», де будівництво заборонено.

Рішенням Господарського суду Києва від 09.07.2013 позов прокуратури задоволено у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.