Інспекторів столичної митниці засуджено за службову недбалість
- Подробиці
- Опубліковано 07.08.2013 12:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2179
Голосіївський райсуд столиці оголосив вирок двом інспекторам Київської регіональної митниці, які допустили службову недбалість під час розмитнення іноземних запчастин, що призвело до збитків державі у сумі понад 360 тис. гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Встановлено, що під час митного оформлення автозапчастин до автомобілів, ввезених на територію України однією зі столичних фірм, працівники митниці не перевірили достовірність даних, заявлених у супровідних документах щодо найменування товару, його кількості та виробника.
Внаслідок такої недбалості під митний контроль не потрапила левова частка автозапчастин до автомобілів відомих марок (у тому числі «Bugatti», «General Motors» тощо), що призвело до несплати до бюджету понад 360 тис. гривень митних платежів та надходження у вільний обіг контрабандного товару.
За вироком суду обох посадовців Київської регіональної митниці визнано винним за ч. 2 ст. 367 КК (службова недбалість) та засуджено до двох років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік та позбавленням права обіймати посади в митних органах упродовж року.
Крім того, суд задовольнив цивільний позов прокуратури Києва та стягнув з засуджених на користь держави понад 360 тис. гривень завданих ними збитків.
Також з цієї категорії...

Посадовець Інституту рибного господарства УААН...
24 июл. 2012 г.

УДАР виступає проти передачі в...
4 окт. 2012 г.

У Києві за хабарництво затримано...
22 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.
Сенс мирних переговорів на Алясці...
10 авг. 2025 г.

Закордонні медіа вважають, що саміт...
10 авг. 2025 г.
Останні новини
12.08.2025 10:02
Збито-подавлено 36 ворожих БпЛА12.08.2025 09:53
980 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.08.2025 09:35
Збито-подавлено 59 ворожих БпЛА11.08.2025 07:48
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі