Прокуратура викрила схему, за якою шахраї незаконно заволоділи двома приміщеннями на Подолі

prok riev new

 

Прокуратура Подільського району столиці розпочала досудове розслідування за фактом незаконного відчуження комунального майна шляхом використання підроблених документів, а також рішень суду. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району м. Києва.


Встановлено, що нежитлові приміщення на вул. Фрунзе 123-А загальною площею 240 кв м належали територіальній громаді Подільського району.

Як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, з метою заволодіння комунальною нерухомістю шахраї у 2010 році підробили правовстановлюючі документи на ці об’єкти та через суд отримали право зареєструвати їх на фізичну особу.

За даним фактом прокуратура району відкрила кримінальне провадження за ч.4 ст.190 КК України «Шахрайство» та за ч.4 ст.358 КК України «Підроблення документів».

Крім того, прокуратурою готується позов про визнання недійсним рішення суду, на підставі якого майно територіальної громади незаконно перейшло у приватну власність.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.