Землі біля водойм у Дніпровському районі звільнено від незаконних МАФів

prokuratura obolon

 
На виконання подання прокуратури Дніпровського району Києва органи місцевої влади звільнили від самовільно встановлених споруд майже 250 м2 прибережних земель у Дніпровському районі столиці. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Дніпровського району міста Києва.


Зокрема, йдеться про нелегальні заклади харчування, які підприємці без будь-яких дозвільних документів розмістили поблизу озера Райдужне та на березі Русанівської протоки у зоні відпочинку «Веселка».

З метою усунення виявлених порушень прокуратура Дніпровського району внесла подання голові РДА з вимогою вжити заходів щодо звільнення зазначених територій від незаконних забудов.

Загалом, цьогоріч за результатами розгляду подання прокуратури Дніпровського району столиці демонтовано 192 самовільно встановлених МАФів та тимчасових споруд, в результаті чого звільнено земельні ділянки загальною площею понад 2250 м2.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.