Палатний: Від Асоціації з ЄС українська молодь лише виграє

molod

 
У разі підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським союзом державна молодіжна політика стане більш збалансованою та передбачатиме ряд позитивних змін для української молоді. Про це заявив народний депутат від партії «УДАР», голова парламентського комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний під час зустрічі з лідерами всеукраїнських молодіжних громадських організацій, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на пре-службу партії «УДАР».


«Переваги від підписання цього документу для української молоді є очевидними. По-перше, освіта в Україні стане більш якісною, оскільки Угода про асоціацію передбачає реформування освітньої галузі за європейськими зразками. По-друге, стане доступнішою освіта за кордоном, при цьому українські дипломи визнаватимуться роботодавцями країн ЄС. А головне – молодим фахівцям не потрібно буде виїжджати за кордон для самореалізації, це стане можливим і в Україні», - зазначив він.

За словами Палатного, ще однією перевагою євроінтеграції України стане те, що молодому поколінню простіше буде знайти роботу. Європейський досвід впровадження змін в освіті та економіці сприятиме збільшенню в Україні кількості та якості робочих місць з гідними умовами праці.

«Щорічно 93 тисячі українських випускників після завершення навчання не можуть працевлаштуватися за фахом, а понад 200 тисяч молодих людей перебувають на обліку державної служби зайнятості як безробітні. За рахунок проведення економічних реформ, які є обов’язковою умовою підписання угоди з ЄС, зросте кількість прибуткових підприємств, а відповідно – нових робочих місць з конкурентними зарплатами, зокрема й для молоді», - сказав народний депутат.

Голова Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму зауважив, що нинішній стан державної молодіжної політики характеризується досить серйозними проблемами, про які з року в рік багато говорять, але які фактично так і не вирішуються.

«Подальше ігнорування проблем молоді може призвести до небажаних результатів. Сьогодні більше 50% молодих українців готові виїжджати на роботу за кордон. Ця ситуація вимагає конкретних дій, тому і партія «УДАР», і профільний парламентський комітет закликає молодіжні організації подавати свої пропозиції та законопроекти і спільно працювати над вдосконаленням молодіжної політики у державі», - наголосив Артур Палатний.Комментарии

  +0 #1 Кирылл 02 окт. 2013 г., 16:20:36
Вот как раз и на малограммотных статья и рассчитана,а выступи с ней перед теми,у кого есть высшее образование-слабо? Молодёжь всё переварит,лучше бы навели порядок в интернет-форумах,на улицах,в местах массового нахождения молодёжи-для них чем громче заматериться,от души крикнуть,оскорбить как друг друга,так и людей почтенного возраста-это в порядке вещей,для самоопределения...ах,да-Ваши ведь дети не матерятся,а откуда они о матерках знают если учились с рождения на "еуропейцев" в колледжах и спецшколах,но там учат их тоже далеко не правильным манерам...

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.