Прокуратура попередила незаконну забудову 125 гектарів столичних земель

prok riev new

 
Упродовж поточного року прокуратурою Києва заявлено до судів понад дві сотні позовів з вимогами повернути 307 га незаконно відчуженої землі загальною вартістю майже 3 мільярди гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У судах прокуратура вимагала скасувати протиправні рішення Київради, якими комунальні землі відводилися під забудову, а також розірвати договори оренди земельних ділянок, наданих у користування приватним фірмам.

З-поміж пред’явлених позовів судами різних інстанцій на даний час задоволено більше половини, за якими на сьогодні територіальній громаді столиці вже реально повернуто 125 га землі, що оцінюється у більше, ніж мільярд гривень.

Розгляд решти позовних заяв триває.



Коментарі

  +0 #1 sdvsdfc 9 нояб. 2013 г., 15:30:31
сначала дали, а потом забрали. вот такая прокуратура грёбаная

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.