У Києві екс-майора міліції засудили до 3 років ув’язнення за хуліганство зі зброєю
- Подробиці
- Опубліковано 23.12.2013 14:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3140

Святошинський районний суд Києва оголосив вирок 42-річному колишньому начальнику лінійного пункту міліції на залізничній станції «Клавдієво» (Київська область), який застосував зброю під час сутички з перехожим. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Святошинського району міста Києва.
Зухвалий злочин стався навесні цього року у дворі будинку на проспекті Палладіна у Святошинському районі столиці.
Під час руху заднім ходом на машині, міліціонер небезпечно близько під’їхав до чоловіка, який в цей час проходив поруч. Остерігаючись наїзду, 27-річний киянин вдарив долонею по задньому склу автомобіля та висловив своє невдоволення на адресу водія. На це зауваження правоохоронець відреагував неадекватно: дістав травматичну зброю, вийшов із машини та вдарив перехожого пістолетом по голові, а потім здійснив кілька пострілів у нього й утік з місця події.
Внаслідок нападу чоловік отримав забійні рани голови та проникаючі травми передпліччя і ноги.
За вироком суду, колишнього правоохоронця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України (злісне хуліганство із застосуванням зброї) та засуджено до 3 років позбавлення волі. Крім того, суд позбавив його спеціального звання – майор міліції.
Після проголошення вироку, підсудного одразу було взято під варту у залі суду.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.11.2025 10:55
Збито та подавлено 93 цілі противника15.11.2025 10:48
1000 москалів подохло минулої доби на українській землі14.11.2025 12:19
Збито та подавлено 419 цілей противника14.11.2025 12:11
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Андрієм Штангрет у воєнному зведенні за 13 листопада обговорили наступні теми


Коментарі