У центрі столиці 7 червня діятимуть обмеження в русі – у зв’язку з інавгурацією прездента
- Подробиці
- Опубліковано 05.06.2014 14:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4911
ДАІ Києва інформує водіїв, що 7 червня, відбудуться урочистості з нагоди інавгурації Президента України. У зв’язку з прибуттям до столиці іноземних делегацій з багатьох країн світу та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в центрі столиці діятимуть часткові обмеження для руху транспорту.
Зокрема, це стосується району розташування Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Софіївської площі, а також музейного комплексу «Мистецький Арсенал».
Державтоінспекція звертається до всіх учасників руху із розумінням поставитись до тимчасових незручностей, а також радить водіям бути гранично уважними, неухильно дотримуватися сигналів регулювальників та по можливості оминати центральну частину міста і паркувати транспорт без порушень правил.
Відділ зв’язків з громадськістю управління ДАІ Києва
Також з цієї категорії...

Столична прокуратура зупинила будівництво офісного...
31 мая 2012 г.

У Києві провели графіті-акцію проти...
20 нояб. 2012 г.

На Київщині викрили організаторів понад...
8 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...
З початку повномасштабного вторгнення росії...
15 июл. 2025 г.

Трамп пообіцяв ввести 100 відсоткові...
15 июл. 2025 г.

Виманювали кошти у громадян Чехії:...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі