МАФи біля входів у метро та у підземних переходах будуть демонтовані
- Подробиці
- Опубліковано 21.07.2014 21:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 20097
Столична влада прийняла рішення про терміновий демонтаж малих архітектурних форм (МАФів) та об’єктів пересувної торгівлі, встановлених з порушенням вимог відповідних нормативних актів на станціях, у підземних переходах, та встановлених у радіусі 20 метрів від входів та виходів зі станцій Київського метрополітену.
Про це йшлося на засіданні Штабу цивільної оборони, який Київський міський голова Віталій Кличко створив для координації та швидкого реагування усіх служб, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.
У зв’язку із розвитком мережі метрополітену та зростанням обсягів пасажироперевезень, який на сьогоднішній день становить близько 1 млн. 470 тис. пасажирів на добу, у столиці постає гостра необхідність у вжитті додаткових заходів щодо забезпечення безпеки пасажирів.
МАФи та інші об’єкти торгівлі, встановлені у підземних переходах та поблизу виходів зі станцій метрополітену суттєво впливають на рух і безпеку пасажирів, заважають під’їзду до станцій спецавтотранспорту та ускладнюють організацію виконання мобілізаційних заходів.
Також з цієї категорії...

Дешева рибка, огидна юшка, або...
5 янв. 2013 г.

Кличко: Якщо власники незаконних газових...
26 июн. 2015 г.

У Києві в ДТП травмована...
27 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

В Одесі обурені українці штурмують...
26 окт. 2024 г.

Інформація про поширення у місті...
23 апр. 2025 г.

Поліцейські встановлюють обставини стрілянини на...
24 апр. 2025 г.
Останні новини
27.04.2025 10:03
1030 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі