На Оболоні чиновники приватизували підвал без згоди мешканців

prokuratura obolon

 
У 2008 році підприємець приватизував підвальне приміщення в одному із житлових будинків по вул. Фрунзе для надання побутових послуг. Відповідно до законодавства України, аби приватизувати об’єкт, який належить до власності територіальної громади, необхідно мати дозвіл на приватизацію від мешканців будинку. Втім, такої згоди від мешканців підприємець так і не отримав. Посадовці Оболонської держадміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно надали згоду на відчуження нежитлових допоміжних приміщень вказаного будинку, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Оболонського району міста Києва.


Враховуючи виявлені порушення, прокуратура Оболонського району до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесла відомості за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Досудове слідство триває.



Коментарі

  +0 #1 Виталий 26 июл. 2014 г., 12:03:10
Тоже мне новость! Посмотрине на центр Киева - кто из жителей давал согласие на приваизацию их подвальных или чердачных помещений?!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.