У Києві питання забезпечення хворих киян гемодіалізом досі стоїть гостро

kmda lis

 
Вирішення проблеми із забезпеченням хворих на ниркову недостатність гемодіалізом повинне об’єднувати усі гілки влади, а не роз’єднувати їх. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Михайло Риган, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Гемодіаліз повинен надаватися безперебійно – інакше пацієнти не виживуть. І коли питання стосується виконання життєво необхідних процедур, то воно має об’єднувати, а не роз’єднувати усі гілки влади», - підкреслив Михайло Риган.

Керівник профільного департаменту КМДА зазначив, що хворі, які страждають на ниркову недостатність, повинні забезпечуватися гемодіалізом з місцевого бюджету, але на початок року Київ мав кредиторську заборгованість по захищених статтях бюджету понад 200 млн гривень, яка протягом півроку тільки зростала.

«За декілька місяців нова влада скоротила кредиторську заборгованість до ста мільйонів, але грошей не вистачає. І тут необхідно знаходити спільними зусиллями шляхи для вирішення проблеми і об’єднуватися, щоб допомогти цим людям, які інакше просто не виживуть, – сказав він.

Михайло Риган зазначив, що урізавши фінансування інших медичних видатків Києва, столична влада знайшла кошти на гемодіаліз для киян, які цього потребують, але це лише «тимчасовий компромісний варіант».

«На сьогодні ми заборгували 24 млн фірмам, які дають нам гемодіаліз у борг тільки для того, щоб не помирали люди. Тому питання забезпечення хворих киян гемодіалізом досі стоїть гостро», - наголосив директор департаменту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.