Столичній громаді повернуто комунальні приміщення у Святошинському районі

prok riev new

 
Господарський суд Києва задовольнив вимоги прокуратури Святошинського району та зобов’язав громадську організацію повернути столичній громаді приміщення на бульварі Академіка Вернадського. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


З 2013 року громадська організація орендувала у комунального підприємства нежитлові приміщення загальною площею 240 кв м для розміщення громадської приймальні одного з депутатів Київської міської ради.

Однак, орендар більше 1 року взагалі не платив за користування приміщеннями. Внаслідок чого виникла заборгованість у понад 350 тисяч гривень.

Враховуючі грубі порушення законодавства, прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір оренди та зобов’язати громадську організацію сплати борг за експлуатацію приміщень.

Господарський суд Києва підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.