Кличко наголосив голові Святошинської РДА, що ніхто у киян квартир не відбере
- Подробиці
- Опубліковано 05.02.2015 21:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 13590
Мер Києва Віталій Кличко суворо наголосив голові Святошинської районної держадміністрації Іллі Сагайдаку на неприпустимості поширення недостовірної інформації. Кличко зобов’язав Сагайдака провести службове розслідування щодо виконання посадовцями Святошинської райдержадміністрації своїх службових обов’язків та притягнути до відповідальності службових осіб, винних у поширенні недостовірної інформації.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі мера Києва.
«Не може голова району, що є посадовою особою, розповсюджувати якісь фантазії, видаючи їх за офіційну позицію і оприлюднюючи на сайті районної держадміністраці. Це - повна безвідповідальність і недбальство, - наголосив мер. - Усі в міській владі повинні усвідомлювати, як треба працювати в тій ситуації, в якій сьогодні перебуває країна і її громадяни. Саме працювати, а не поширювати нісенітниці, які не мають нічого спільного з реальністю. Поки я мер, я захищатиму інтереси киян. І ніхто в них житло не відбере»,- підкреслив Віталій Кличко.
Мер також позбавив премії за січень голову, першого заступника та заступника голови Святошинської райдержадміністрації.
Святошинська райдержадміністрація дезінформувала киян, опублікувавши на своєму офіційному сайті коментар Іллі Сагайдака про те, що, нібито, кияни, які мають борги за комунальні послуги понад 10 тис грн, ризикують втратити свої квартири.
Також з цієї категорії...

На вимогу прокуратури підозрюваного у...
17 июн. 2013 г.

У столиці заарештовано серійних крадіїв
15 окт. 2015 г.

Столичні правоохоронці затримали чоловіка за...
28 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

У Києві 38-річний місцевий рецидивіст...
21 авг. 2025 г.

У США обговорюють військові варіанти...
23 авг. 2025 г.

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
24.08.2025 10:01
Збито-подавлено 48 ворожих БпЛА24.08.2025 09:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі