Земельна комісія Київради ухвалила рішення про розірвання договору оренди землі на Осокорках

kmda krivo

 
Забудовники повинні враховувати інтереси і настрої мешканців столиці під час розробки проектів та забудови ділянок, навколо яких є суперечки. Про це заявив Віталій Кличко під час засідання земельної комісії Київради, де за поданням мера Києва розглядалося питання конфліктної забудови на Осокорках та розірвання договору оренди земельної ділянки із забудовником.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського голови.

«Дозволи, які є у забудовника, він отримав багато років тому, а вирішувати конфліктну ситуацію доводиться зараз нам. І вирішувати її ми повинні виключно у правовій площині - без бійок і скандалів. Якщо громада виступає проти будівництва на Осокорках і відбуваються протистояння між забудовником та мешканцями району, то ми, перш за все, маємо відстоювати інтереси громади і знаходити компромісне рішення, щоб протистоянь не було», - наголосив Кличко, звертаючись до депутатів та представників громадськості.

Земельна комісія Київради одноголосно ухвалила рішення за поданням міського голови про розірвання договору оренди земельної ділянки на Осокорках.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.