Модернізація Бортницької станції аерації зробить життя киян екологічно безпечнішим

15bortnichi

 
У Києві завдяки міжурядовій співпраці України та Японії розпочнеться один з наймасштабніших інвестиційних проектів щодо модернізації Бортницької станції аерації. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи сьогоднішнє підписання угоди про цільовий кредит на суму 108 млрд ієн (приблизно 870 млн. дол.).


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.

«Столична влада та кияни дуже вдячні уряду Японії за надану допомогу. Адже реалізація цього проекту дозволить впровадити сучасні ефективні технології очистки стічних вод, які зроблять життя в місті комфортнішім та екологічно безпечнішим», - наголосив мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що стан Бортницької станції уже давно не відповідає сучасним вимогам. Мер нагадав, що нинішня система очистки води працює без змін з 50-60 років минулого століття. «Через зношеність виходить з ладу обладнання, руйнуються трубопроводи. Як наслідок - неприємний запах, через який страждають мешканці Харківського масиву, Позняків та Осокорків. З реконструкцією Бортницької станції ми зможемо говорити і про чисте повітря, і загалом про покращення екологічної ситуації в Києві», - наголосив столичний голова.

Кличко зауважив, що кредит надається на 40 років під 0,1% річних з пільговим періодом 10 років, а розпорядником коштів буде «Київводоканал». «Використання коштів на модернізацію Бортницької станції аерації буде повністю відритим і прозорим», - запевнив мер Києва.

Віталій Кличко наголосив, що навіть в цих складних умовах столична влада робить все можливе для забезпечення більш комфортного життя киян. Він нагадав, що в Києві за сприяння інвесторів розпочали втілення проекту «Питна вода з-під крану», перший етап якого стартував у столиці з Оболоні. «Ми і надалі залучатимемо меценатів та інвесторів для того, щоб реалізовувати в Києві ще низку важливих та вкрай необхідних європейських проектів», - підкреслив Віталій Кличко.



Коментарі

  +0 #1 Станислав 9 февр. 2016 г., 19:48:46
Здравствуйте,
Для того чтобы получить деньги под проект, нужно его иметь. По проекту Строится сетевой график строительства, по нему графики поставки материалов и оборудования, трудовых ресурсов и самое главное ГРАФИК ФИНАНСИРОВАНИЯ. Как же проверить куда уходят средства?
Про все про это, мы в статье не услышали ни слова. Так что это или недопонимание или НЕПРОЗРАЧНОСТЬ :(

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.