Кличко: Будівництво на проспекті 40-річчя Жовтня зупинять до розв'язання конфліктної ситуації
- Подробиці
- Опубліковано 12.08.2015 20:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2862
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.
Міський голова наголосив, що усі спірні ситуації повинні вирішуватися виключно мирним і законним шляхом. Крім того, Віталій Кличко закликав не перекривати вулиці, а звертатися безпосередньо до депутатів Київради та столичної влади. «Ми повинні вирішувати питання виключно правовим шляхом. Я готовий зустрічатися і спілкуватися, щоб не допустити конфліктної ситуації», - наголосив Кличко.
Віталій Кличко доручив Олександру Терещуку оперативно та прозоро провести розслідування побиття мешканців та журналістів на місці забудови у Голосіївському районі, та притягнути винних до відповідальності. «Міліція має навести порядок та притягнути до відповідальності винних у застосуванні сили. Мені показували фото побитих людей, і завдання міліції – виявити і покарати винних у цьому злочині», - зазначив мер.
У ході зустрічі сторони домовилися, що будівництво буде зупинене до розв'язання конфліктної ситуації. «Тільки після того, як буде знайдений компроміс та захищені інтереси громади, можна буде говорити про якесь будівництво. Цей конфлікт ми можемо вирішити тільки за столом переговорів».
Крім того, учасники домовилися найближчими днями провести ще одну зустріч, де забудовник має надати усі дозвільні документи.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.06.2026 09:58
Збито та подавлено 102 ворожих БпЛА12.06.2026 09:46
1300 москалів подохло минулої доби на українській землі11.06.2026 17:54
Іран оголосив про закриття Ормузької протоки після ударів СШАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 12 червня


Коментарі