У результаті конфлікту на дільничній виборчій комісії столичні правоохоронці розпочали кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 15.11.2015 14:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2009
Інцидент трапився у Дніпровському районі - голова дільниці перешкоджала роботі комісії. Про це повідомляє прес-служба МВС України, передають «Конфлікти і закони».
У Дніпровське РУ Головного управління Національної поліції України у місті Києві надійшов дзвінок про конфлікт. На місце події негайно вирушила слідчо-оперативна група райуправління поліції.
По прибуттю за вказаною адресою правоохоронці встановили: інцидент трапився між членами комісії та головою ДВК. Жінка прийшла на дільницю у стані сп’яніння (при перевірці наявності алкоголю в крові встановлено 1,7 проміле) та всіляко перешкоджала роботі комісії. У результаті члени ДВК проголосували про відсторонення її від виконання обов’язків та переобрали голову. О 9:10 дільниця розпочала роботу.
За вказаним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 (Перешкоджання здійснення виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України. Правопорушниці загрожує від трьох до семи років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.
Також з цієї категорії...

Київрада платить за засідання в...
2 окт. 2014 г.

Кличко вимагає від прокуратури не...
22 нояб. 2014 г.

У Києві на Дарницькому вокзалі...
28 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Фрідріха Мерца все ж таки...
6 мая 2025 г.

Поліція Києва спільно з СБУ...
6 мая 2025 г.

1270 кацапів подохло минулої доби...
7 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 6 травня обговорили наступні теми:
Коментарі