Проблемою блокування зарплатних карток вчителів зайнялась прокуратура Деснянського району

zp karty

 
Прокуратурою Деснянського району столиці розпочато перевірку фактів, наведених 7 червня 2012 року в засобах масової інформації, щодо невиплати заробітної плати працівникам чотирьох загальноосвітніх шкіл №№202, 212, 218 та №248 у зв’язку з накладенням арешту на банківські рахунки і, як наслідок, блокуванням зарплатних карток.


Вчора до прокуратури району надійшли звернення від адміністрацій вищезгаданих закладів освіти з проханням перевірити правомірність дій Відділу державної виконавчої служби Деснянського районного управління юстиції щодо блокування рахунків.

На даний час перевірка триває. Прокуратура району вживатиме заходів до якнайшвидшого вирішення питання щодо розблокування зарплатних карток та можливості отримати належну їм зарплатню, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.