Прокуратура Києва хоче отримати від Facebook важливі відомості про вбивство Бузини

prokuratura facebook

 
Прокуратурою Києва в рамках розслідування вбивства українського журналіста Олеся Бузини ініційовано міжнародне правове доручення до компетентних органів США про отримання відомостей від адміністрації соціальної мережі Facebook. Про це повідомив начальник відділу прокуратури міста Києва Олександр Машков, передають «Конфліктам і законам».


За його словами, запитувана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

З метою дотримання встановлених процедур міжнародного співробітництва у кримінальних провадженнях за клопотанням прокурора місцевим судом прийнято відповідне рішення, яке разом з іншими документами буде направлено до компетентних органів іноземної держави.



Коментарі

  +0 #1 Наталя 28 нояб. 2015 г., 00:15:16
а не багато на себе бере прокуратура? Краще б зайнялия офшорами. Дістали.
  +0 #2 Наталя 28 нояб. 2015 г., 00:16:42
а не багато на себе беруть прокурори. Краще зайнялись офшорами владних чиновників і використовували міжнародне співробітництво. Дістали.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.