У центрі Києва поліцейські затримали трьох розбійників

grabige podil

 

Подія трапилася на автобусній зупинці в Подільському районі столиці. Близько 3-ї години ночі до чергової частини надійшло повідомлення від лікарів про те, що двом чоловікам із побоями надано медичну допомогу.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, правоохоронцям потерпілі розповіли, що на зупинці громадського транспорту до них підбігли троє невідомих осіб і почали їх бити. Після чого забрали у них документи, ноутбук та гроші.

grabige podil1

У ході оперативно-розшукових заходів працівники Подільського управління поліції викрили та в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали трьох уродженців Полтавського області віком від 18-ти до 22-х років. У зловмисників правоохоронців вилучили речові докази.

grabige podil2

grabige podil3

Затриманим оголошено про підозру у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Їм загрожує від семи до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.