На Київщині затримано водіїв, які перевозили металобрухт без документів
- Подробиці
- Опубліковано 30.07.2016 09:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1255
У Вишгородському районі та в місті Біла Церква правоохоронці затримали водіїв автомобілів «КАМАЗ» та «ФІАТ ДУКАТО», які перевозили металобрухт без відповідних документів. Про це повідомляє прес-служба УПД Нацполіції у Київській області, передають «Конфлікти і закони».
29 липня на 27 кілометрі автодороги Київ-Вишгород-Десна працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху для перевірки зупинили автомобіль «КАМАЗ». Під час огляду транспортного засобу був виявлений металобрухт, шість листів металу розміром по 32 метри кожний. 50-річний водій на вантаж не зміг надати відповідних документів.
Цього ж дня в місті Біла Церква у Січневому провулку працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху для перевірки зупинили автомобіль «ФІАТ ДУКАТО». Під час огляду транспортного засобу був виявлений металобрухт. 45-річний водій, мешканець міста Фастів, на вантаж не зміг надати відповідних документів.
Для з’ясування всіх обставин водії та автомобілі доставлені до територіальних відділів поліції. Проводиться перевірка.
Поліція Київщини нагадує, що на території області тривають профілактичні заходи щодо виявлення незаконних операцій, пов’язаних з металобрухтом.
Шановні громадяни! Якщо вам стали відомі факти незаконних операцій, пов’язаних з металобрухтом, одразу телефонуйте на спецлінію «102».
Також з цієї категорії...

У Києві судитимуть екс-посадовця СІЗО,...
10 июн. 2013 г.

Державні акції товариства «Київпроект» незаконно...
6 сент. 2013 г.

Українська влада вмикає репресивну машину...
18 дек. 2014 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Єрмак отримав по Є-балу?
15 авг. 2025 г.

У Києві 38-річний місцевий рецидивіст...
21 авг. 2025 г.
Останні новини
22.08.2025 12:59
Збито-подавлено 46 ворожих БпЛА22.08.2025 12:48
790 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.08.2025 09:17
Збито-подавлено 577 цілей противника21.08.2025 09:09
830 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі