У київському метро затримали 22-річного грабіжника з Чернігівщини

grabignik metro

 
Подія трапилась під час зупинки електропоїзду на станції метро «Житомирська». Молодик побачив у незнайомого чоловіка смартфон, вирвав його з рук та побіг до виходу з метро. У цей час працівник управління поліції в метрополітені, який ніс службу на цій станції, зупинив підозрілого хлопця. Через декілька хвилин до них приєднався потерпілий, який повідомив про пограбування. Під час особистого огляду у 22-річного хлопця виявили та вилучили вкрадену річ.


Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».

grabignik metro1

Грабіжник пояснив слідству, що вкрав мобільний телефон, щоб продати його, а гроші витратити на свої потреби.

Слідчим відділом управління поліції метрополітену Головного управління Національної поліції в місті Києві розпочато кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Окрім того, зловмисника затримали на підставі ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.