​У Києві затримали іноземця, який тяжко поранив ножем свого знайомого

Потерпілий знаходиться у лікарні. Розпочато досудове розслідування.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, на лінію 102 від лікарів надійшло повідомлення про те, що до медичного закладу доставили чоловіка із проникаючим ножовим пораненням грудної клітини. Вчасно зроблена операція врятувала життя 45-річному киянину.

За словами потерпілого, він разом із 42-річним знайомим - громадянином іншої держави - вживали алкогольні напої. Виник конфлікт, у результаті якого іноземець вдарив товариша ножем у груди. Перебуваючи у шоковому стані, потерпілий спромігся подзвонити синові, який і викликав лікарів. Наступного дня поліцейські Солом’янського району розшукали зловмисника.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. 42-річному чоловіку оголошено про підозру. За вчинення правопорушення йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Фото versii.if.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.