У Києві на автозаправці у водія автомобіля викрали сумку з мільйоном гривень
- Подробиці
- Опубліковано 29.09.2016 19:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1563

Учора до Святошинського управління поліції столиці надійшло повідомлення, що з салону автомобіля відкрито викрали сумку із грошима. На місце негайно виїхали правоохоронці та слідчо-оперативна група. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, передають «Конфлікти і закони».
Заявник, мешканець Київської області, розповів, що заїхав на автозаправку. За кілька хвилин побачив автомобіль, із якого вийшли двоє невідомих. Вони швидко розбили скло в машині, забрали сумку із грошима і зникли з місця події. За словами потерпілого, зловмисники забрали мільйон гривень.

Чоловік негайно зателефонував у поліцію, надав опис зловмисників та їхнього автомобіля. Був введений план «Перехоплення», однак першочерговими заходами встановити місце перебування автомобіля не вдалося. Правоохоронці опитали свідків та очевидців події, оглянули місце вчинення злочину, вилучили речові докази та записи з камер спостереження.
Слідчим відділом Святошинського управління поліції столиці відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 5 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до тринадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фото прес-служба Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.01.2026 11:19
Збито та подавлено 103 ворожих БпЛА28.01.2026 11:11
690 москалів подохло минулої доби на українській землі27.01.2026 09:55
Збито та подавлено 135 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 27 січня обговорили такі теми:


Коментарі