Столична поліція перевіряє інформацію щодо замінування апеляційного суду
- Подробиці
- Опубліковано 26.10.2016 14:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1332
Таке повідомлення надійшло від невідомого чоловіка близько 11-ї години. За викликом виїхали слідчо-оперативна група поліції, спеціалісти вибухотехнічної служб, кінологи та рятувальники. На даний час поліцейські проводить евакуацію працівників та відвідувачів суду, оглядають об’єкт та прилеглу до нього територію, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Матеріали за цими фактами внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення Печерського управління столичної поліції. Правоохоронці проводять заходи для встановлення особи, яка повідомила про замінування.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

В Киеве лев напал на...
20 февр. 2012 г.

Донбасс выйдет на Майдан под...
12 мар. 2016 г.

Вечірка у столичному ресторані закінчилася...
30 мар. 2017 г.
Набираючі популярність...

Тисячі людей вийшли на вулиці...
13 сент. 2025 г.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав...
13 сент. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.
Останні новини
13.09.2025 10:09
Збито та подавлено 137 ворожих БпЛА13.09.2025 10:04
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі