На автозаправних станціях Київської області прокуратура вилучила більше 120 тон сумнівних нафтопродуктів
- Подробиці
- Опубліковано 04.08.2016 09:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1354
Прокуратурою Київської області вживаються заходи спрямовані на припинення незаконної діяльності автозаправних станцій Київщини. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Так, працівниками відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області спільно з співробітниками ГУ ДФС у Київській області за результатами проведених обшуків на нафтобазі та офісних приміщеннях мережі автозаправних станцій вилучено біль ніж 120 тон нафтопродуктів сумнівного походження, первинна бухгалтерія та печатка підприємства з ознаками фіктивності, за допомогою якого формувався податковий кредит.
Крім цього, залученими до проведення слідчих дій співробітниками Головного управління ДСНС України у Київській області встановлені численні порушення правил зберігання нафтопродуктів, протипожежних норм при експлуатації нафтової бази, які могли призвести до виникнення надзвичайної ситуації.
На даний час у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст. 204 КК України, проводяться невідкладні слідчі дії та вживаються заходи на встановлення заподіяних державі збитків.
Також з цієї категорії...

У Києві викрито держслужбовця-хабарника
8 июн. 2012 г.

Памятник шведам - как напоминание...
30 янв. 2013 г.

На Майдані Незалежності Миколу Карпюка...
21 мая 2016 г.
Набираючі популярність...

Евросуд по правам человека разрешил...
8 февр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.

«За антивоєнну позицію російські окупанти...
6 июл. 2025 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі