​У Києві демонтовано газову заправку, яку нелегально встановили біля навчального закладу

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №8 здійснено демонтаж нелегального автогазозаправного комплексу, розташованого на вул. С. Сосніних у Святошинському районі столиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, передають «Конфлікти і закони».


Як встановлено у ході досудового слідства, розпочатого за ст. 356 КК України (самоправство), газова заправка працювала без жодних дозвільних документів. Окрім того, в порушення правил техногенної безпеки, вона була встановлена у небезпечній близькості до навчального закладу - міжрегіонального професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації.

Демонтаж нелегального об’єкту проведено за участі працівників управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції у м. Києві, Святошинського управління поліції та спеціалістів Державної служби з питань надзвичайних ситуацій.

Наразі місцевою прокуратурою готується клопотання про арешт вилученого майна. Слідчі дії тривають.

Фото прес-служби прокуратури міста Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Головні новини за сьогодні 24 липня. Безпілотники атакували російські міста Сочі та Адлер у Краснодарському краї

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.