У столиці затримали черкащанина за пограбування киянки
- Подробиці
- Опубліковано 16.06.2017 18:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1775
Чоловік зірвав з шиї жінки золотий ланцюжок із підвіскою та намагався втекти, але небайдужі перехожі спіймали зловмисника та тримали його до приїзду поліції. Інцидент трапився біля зупинки громадського транспорту на проспекті Науки, що у Голосіївському районі столиці. Після пограбування потерпіла почала кричати, на що відреагували перехожі: вони спіймали нападника і негайно викликали правоохоронців, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група. Уродженця Черкаської області затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Поліцейські встановили, що затриманий раніше був неодноразово судимий за аналогічні злочини.
Слідчим відділом Голосіївського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Столичні органи прокуратури почали перевірки...
4 авг. 2012 г.

УДАР разом з мешканцями столичних...
12 авг. 2013 г.

Бійці внутрішніх військ очепили Майдан....
9 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Поліція Києва викрила 23-річного юриста,...
8 сент. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі