У Києві поліцейські затримали чоловіка, який під час сварки вбив свою дружину
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2017 13:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2076

До чергової частини Оболонського управління поліції від місцевого мешканця надійшло повідомлення, що у квартирі він виявив мертвою свою матір. На момент прибуття слідчо-оперативної групи лікарі швидкої констатували смерть жінки. За попереднім висновком медиків, потерпіла померла внаслідок проникаючих колото-різаних ран, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Для остаточного встановлення причини смерті тіло жінки направлено на судово-медичну експертизу. У помешканні, де трапилася трагедія, правоохоронці виявили чоловіка загиблої, який зізнався у скоєному. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
З місця події слідчо-оперативна група вилучила вісім ножів та сліди бурого кольору, схожі на кров. Речові докази направлено на експертні дослідження.




Поліцейські з’ясували, що 59-річна потерпіла разом зі своїм чоловіком вживала спиртні напої. Згодом між подружжям розпочалася сварка, яка переросла у бійку. В якийсь момент чоловік схопив зі столу кухонний ніж та двічі вдарив ним свою дружину. У результаті отриманих травм жінка померла.
Пояснити правоохоронцям причину свого вчинку підозрюваний не може. З його слів, він нічого не пам’ятає через те, що у момент скоєння злочину перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння.
За даним фактом слідчим відділом Оболонського управління поліції розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’ятнадцяти років тюремного ув’язнення.
Наразі 65–річний киянин перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання для нього міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі