Київ продовжить капітальний ремонт доріг у 2015 році

remont dorog

 

Капітальний ремонт київських доріг продовжиться у 2015 році. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ», підбиваючи підсумки 2014 року, повідомляють «Конфлікти і закони».


«У Києві 1600 км доріг, 90% яких потребують ремонту, а деякі останній раз ремонтувалися ще 50-60 років тому. Цього року ми відремонтували 14 вулиць, які були у настільки жахливому стані, що по них можна було їздити хіба що на бронетранспортері, - пожартував мер. - Ми розуміємо, що 14 - це крапля в морі, тому наступного року продовжимо ремонтувати дороги на столичних вулицях», - зазначив Кличко.

Міський голова додав, що «Київавтодор» уже має список вулиць для капітального ремонту на наступний рік. «Враховуючи, що після зими стан вулиць погіршиться, ми будемо кидати навесні усі сили, щоб відремонтувати київські шляхи. Сподіваюся, що ми зможемо передбачити в бюджеті достатньо коштів для необхідних робіт», - підкреслив Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 27 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.