Поліція повернула батькам 12-річних дівчаток з Києва, які вчора зникли після школи
- Подробиці
- Опубліковано 12.04.2018 17:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2683

Нагадаємо: 10 квітня 2018 року у Києві вони самовільно залишили навчальний заклад та перестали виходити на зв'язок. Більше двох діб дівчат шукали співробітники столичного гарнізону поліції. Водночас, до пошуків неповнолітніх активно долучилися небайдужі громадяни, які за орієнтуваннями в ЗМІ намагалися знайти «мандрівниць», повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Сьогодні схожих за описом дівчат побачили у селищі Баришівка Київської області: вони спіймали попутку та сіли у машину. Місцевий житель, який впізнав дівчаток із сюжету на телебаченні, запам'ятав номерні знаки автомобіля і повідомив про це поліцейським.
Автопатрулі баришівської поліції відразу вирушили на місце і перекрили трасу по маршруту слідування вказаної в орієнтуванні автівки. А невдовзі їхні колеги на КП «Березань» зупинили машину із київськими школярками.
Дівчат доправили до місцевого відділку поліції. За ними вирушили працівники ювенальної превенції Дарницького управління столиці та батьки.
«Встановлено, що самостійну подорож в інше місто вони планували заздалегідь з метою привернення до себе уваги з боку дорослих та у пошуках пригод. Мобільними телефонами весь цей час школярки не користувалися. З дівчатками все добре, протиправних дій відносно них не вчиняли. Наразі з ними спілкуються психологи, аби з'ясувати справжні мотиви такого вчинку», - розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУНП у м. Києві Оксана Поплавська.
У подальшому з дітьми працюватимуть «дитячі» поліцейські. Вони розкажуть їм про небезпечні ситуації, в які можуть потрапити неповнолітні без нагляду батьків.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.06.2026 11:45
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА16.06.2026 11:36
1230 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.06.2026 21:15
Опір Ірану змусив США визнати закінчення війниВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 15 червня


Коментарі