Прокуратура вимагає повернути Лук’янівський ринок київській громаді

prok riev new

 
Апеляційний господарський суд м. Києва розпочав розгляд апеляційної скарги прокуратури м. Києва на рішення суду першої інстанції щодо повернення Лук’янівського ринку.


Як відомо, Господарський суд м. Києва 30 липня не задовольнив позов прокуратури, у якому було поставлено вимогу визнати недійсним договір купівлі-продажу Лук’янівського ринку та повернути його до комунальної власності.

Відстоюючи інтереси столичної громади, прокуратура це рішення оскаржила до Апеляційного господарського суду м. Києва.

Чергове слухання у справі призначене на 22 жовтня.

Як уже повідомлялося, прокуратура м. Києва також опротестувала рішення Шевченківської районної ради щодо включення цілісного майнового комплексу «Лук’янівський ринок» до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.