​У Києві затримали викрадача телефону

Близько 19-ї години до чергової частини Дарницького управління поліції зателефонував чоловік та повідомив про те, що біля будинку на вулиці Харківське шосе його пограбували. На місце події терміново прибула слідчо-оперативна група. Потерпілий розповів поліцейським, що до нього підійшов невідомий, штовхнув та відібрав мобільний телефон. За допомогою перехожих киянин повідомив про пограбування у поліцію, інформує прес-служба Нацполіції Києва.


За прикметами, які вказав заявник, оперативники розпочали пошуки правопорушника. За 20 хвилин у сусідньому кварталі помітили та затримали чоловіка, схожого за описом. Ним виявився непрацюючий 45-річний місцевий мешканець. Під час поверхневого огляду у затриманого виявили та вилучили телефон, який впізнав потерпілий.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.