​У Києві замінували Апеляційний суд. Поліція перевіряє об’єкт та прилеглу до нього територію

Повідомлення про небезпечний предмет в приміщенні судової установи столичні поліцейські отримали близько 13:00. На виклик негайно виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативна група територіального управління поліції, фахівці вибухотехнічної служби та кінологи.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, сьогодні, 10 травня, на спецлінію 102 надійшла інформація про те, що у судовій установі, розташованій на вулиці Солом’янській, закладена вибухівка.

На місце події відразу виїхали правоохоронці та фахівці профільних служб. На даний час працівники поліції ретельно оглядають об’єкт та прилеглу до нього територію.

Подія належним чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Солом’янського управління поліції. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Перевірка наразі триває.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.