​Київські оперативники затримали двох зловмисників, які орендували квартиру, щоб обікрасти

До поліції Києва звернулася місцева мешканка із заявою про квартирну крадіжку на проспекті Перемоги. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група територіального підрозділу та працівники кримінальної поліції, які задокументували злочин, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Як розповів начальник територіального відділу поліції № 1 з обслуговування житлового масиву «Біличі» Микита Довгань, правоохоронці встановили, що напередодні потерпіла здала в оренду квартиру двом чоловікам, а коли повернулася, то виявила відсутність у помешканні телевізорів, холодильника, мікрохвильовки, праски, посуду та постільної білизни на суму більше ніж 80 тисяч гривень:

«У ході розшукових заходів ми з’ясували, що зловмисники надали заявниці документи чоловіка, який вважається померлим. Завдяки кропіткій роботі оперативників, до якої було залучено аналітиків столичного главку, ми затримали ймовірних підозрюваних. Це - неодноразово судимі за майнові злочини 28-річний луганчанин та 27-річний киянин. Частину викрадених речей ми вилучили в якості речових доказів, решту майна спільники встигли продати».

Під процесуальним керівництвом Святошинської окружної прокуратури міста Києва правоохоронці повідомили крадіям про підозри в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Суд обрав фігурантам запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає до восьми років ув’язнення.

Фото facebook.com/UA.KyivPolice



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 березня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.