Кличко та Томбіньскі обговорили проведення Дня Європи у Києві

tombinskiy klichko

 
Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з послом Євросоюзу в Україні Яном Томбіньскі. У ході зустрічі сторони обговорили організацію проведення заходів до дня Європи у Києві в травні цього року. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.


Посол наголосив, що заходи, приурочені до дня Європи, завжди користувалися популярністю серед киян та гостей міста. «День Європи відзначають у третю неділю травня. Заходи влаштовують у багатьох містах України, але головні події завжди відбувалися в Києві на Хрещатику та Європейській площі, збираючи багато відвідувачів», - наголосив Томбіньскі.

У свою чергу, Віталій Кличко підкреслив, що міська влада всебічно сприятиме підготовці свята. «Ми повинні зробити День Європи цікавим для всіх киян та гостей столиці, щоб кожен міг долучитися та дізнатися про культуру європейських країн, їх звичаї та цінності», - наголосив Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.