У Києві правоохоронці розпочали кримінальні провадження за фактом наїзду водія «Форд» на патрульного
- Подробиці
- Опубліковано 25.11.2023 20:51
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4171

Ввечері 24 листопада до ГУНП у м. Києві надійшла інформація, що на вул. Харківське шосе водій автомобіля «Форд» скоїв наїзд на співробітника управління патрульної поліції, який займався оформленням дорожньо-транспортної пригоди. В результаті ДТП працівник поліції отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у лікарню. Водій з місця пригоди втік, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.
По місту було негайно введено спеціальну поліцейську операцію, у результаті якої водія затримали на вул. Горлівській. Від проходження освідування він відмовився.


За фактом події слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) та ч. 1 ст. 135 (Залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України.
Керманича затримано у порядку статті 208 КПК України. Відповідно до санкції статей, йому може загрожувати до трьох років позбавленням волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до п’яти років.
Водію «Форд» слідчі повідомили про підозру та вручили клопотання про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
07.08.2026 20:31
Пентагон оприлюднив нову порцію файлів про НЛО: «Ти це бачив?»07.08.2026 11:23
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА07.08.2026 11:15
1210 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 7 серпня


Коментарі