Повідомлено про підозру директору фірми, який на початку повномасштабного вторгнення мав забезпечити Київ продуктами харчування, а натомість заволодів бюджетними коштами
- Подробиці
- Опубліковано 19.07.2024 09:13
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 5428
37-річний підприємець, громадянин іншої країни, підписав договір з КМВА на постачання рибних консервів, які призначались громадянам, що на початку повномасштабного вторгнення залишились у столиці. Утім, службовець не виконав своїх зобов’язань, заволодівши таким чином понад 800 тисячами гривень.
Викрили злочинну схему слідчі столичного главку поліції спільно з СБУ та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури, повідомляє прес служба Нацполіції Києва.
Правоохоронці встановили, що в березні 2022 року Мінінфраструктури з резервного фонду державного бюджету виділило кошти для забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану. Зокрема, Київською міською військовою адміністрацією було підписано договір із приватною фірмою на постачання рибних консервів з-за кордону до столиці, які призначались громадянам. На підставі зазначених документів та платіжного доручення фірма-постачальник отримала на рахунок підприємства понад 800 тисяч гривень у вигляді передоплати.
Утім, директор фірми вирішив збагатитися й не виконав умов договору, а отриманий аванс він вивів на інші фізичні рахунки, у тому числі за кордон. Слідчі оголосили службовцю про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України - заволодіння бюджетними коштами, шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах. За скоєне підозрюваному загрожує до дванадцяти років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває, наразі правоохоронці встановлюють причетність інших осіб до скоєння даного злочину.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Прокуратура Шевченківського району столиці перевірить...
6 дек. 2012 г.

За результатами аудиту КМДА до...
14 авг. 2015 г.

Слідство відпрацьовує кілька версій вибуху...
28 авг. 2017 г.
Набираючі популярність...

В Одесі обурені українці штурмують...
26 окт. 2024 г.

Російський дрон влучив в укриття...
14 февр. 2025 г.

На Київщині розікрали близько півмільйона...
28 июл. 2025 г.
Останні новини
02.08.2025 14:40
Збито-подавлено 45 ворожих БпЛА02.08.2025 14:34
1010 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.08.2025 10:30
Збито-подавлено 44 ворожі БпЛА01.08.2025 10:21
940 москалів подохло минулої доби на українській землі31.07.2025 10:28
Суд над Коломойським - не поспішайте відкорковувати шампаньолу31.07.2025 10:06
Збито-подавлено 291 ціль противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 2 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі