​У Києві намагались підірвати банкомат, але касети з грішми залишилися цілими

Близько 3-ої години на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що на проспекті Маяковського стався вибух. За вказаною адресою негайно виїхали слідчо-оперативні групи районного та Головного управлінь поліції, вибухотехніки, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Як розповів начальник відділу кримінальної поліції Деснянського управління поліції Андрій Табала, правоохоронці оглянули місце події, опитали ймовірних свідків, вилучили та опрацювали відео з камер спостереження: «За попередніми висновками, зловмисники за допомогою вибухового пристрою намагалися підірвати банкомат. Однак це їм не вдалося, вони пошкодили приміщення, а касети з грішми залишилися всередині терміналу».

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 185 (Замах на крадіжку) Кримінального кодексу України. Наразі зусилля працівників поліції спрямовані на встановлення та затримання осіб, яким за вказані дії загрожує до шести років ув’язнення.

Фото пре-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.