Європейська федерація журналістів вирішила іти на Схід через Москву

efg

 
Сьогодні у Москві в Будинку журналіста розпочалася конференція Європейської федерації журналістів під гаслом «ЄФЖ іде на Схід». Конференція присвячена викликам, з якими стикаються журналісти в світі під час кризи.


Конференцію відкрив президент Союзу журналістів Росії Всеволод Богданов. У вступному слові він поставив проблему про відновлення довір`я в суспільстві і ролі журналістики в цьому процесі. А також висунув ідею глобального форуму журналістів, який мав би бути присвячений темі довір`я і змістовного наповнення ЗМІ.

Президент Європейської федерації журналістів Арне Кьоніг сказав, що нині проблеми безпеки журналістів стосуються тих країн, де раніше їх не було. Він висловив сподівання, що цією темою буде займатися МФЖ і ЄФЖ.

Питання безпеки пов’язано з майбутнім професії. Якщо ми не зможемо вирішили це питання, то в професії виникнуть проблеми. Ми повинні використати час у Москві, щоб досягти домовленості, як ми будемо працювати далі.

У конференції беруть участь делегації Незалежної медіа-профспілки України і Національної спілки журналістів України, повідомляє прес-служба НМПУ.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.