«УДАР» підписав угоду про співпрацю з Австрійською Народною Партією
- Подробиці
- Опубліковано 24.09.2013 08:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10308
Лідер «УДАРу» Віталій Кличко та Генеральний секретар Австрійської Народної Партії Ханнес Раух підписали у Відні міжпартійну угоду про співпрацю, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
«У наших політичних сил - спільні цінності. І я сподіваюсь, через нетривалий час, ми будемо не просто «дружити партіями», а й разом будемо членами великої європейської сім’ї, до якої доєднається Україна», - зазначив Віталій Кличко.
Австрійська Народна Партія, заснована у 1945 році, - найбільша в країні та є членом Європейської Народної Партії. Її представники завжди обіймали ключові посади в австрійському уряді.
Також у Відні відбудуться зустрічі лідера «УДАРу» з віце-канцлером, міністром закордонних справ Австрії Міхаелем Шпінделеггером, який очолює сьогодні Австрійську Народну Партію; Президентом Політичної Академії Вернером Фасслабендом; головою парламентської фракції Австрійської Народної Партії Карлхайнцом Копфом.
Головна тема, яку Кличко обговорюватиме з австрійськими політиками, - перспективи підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у Вільнюсі.
Також з цієї категорії...

Лист Кузьміна до Сенату США...
4 окт. 2012 г.

Турецькі військові-втікачі доставлені до грецької...
19 июл. 2016 г.

Обвинувачений у наданні хабаря президент...
19 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі