Путін заборонив публікувати схеми виготовлення вибухових пристроїв у пресі

kok molot

 
Президент Росії Володимир Путін продовжує готуватися до гіпотетичного Майдану в Москві. Російський лідер підписав закон, що забороняє розкривати процес виготовлення вибухових пристроїв і вибухових речовин в засобах масової інформації. Відповідні зміни вже внесені в закон про ЗМІ, повідомляє nr2.com.ua.


Порушення закону карається штрафом від чотирьох до п'яти тисяч рублів для громадян, від 40 тисяч до 50 тисяч рублів для індивідуальних підприємців і посадових осіб, а штрафом від 800 тисяч до одного мільйона рублів будуть каратися юридичні особи.

Незаконне виготовлення вибухівки або вибухових пристроїв караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років і штрафом від 100 тисяч до 200 тисяч рублів. Також у вигляді штрафу особа може заплатити дохід у період від одного року до п'яти років. Ці ж злодіяння, але вчинені групою осіб, караються суворіше: позбавлення волі строком від восьми до 12 років зі штрафом від 300 до 500 тисяч рублів або в розмірі доходу за два чи три роки.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.