Відбулося позачергове засідання Європарламенту

es britin

 
Європейський парламент прийняв рішення з питання негайного старту процесу виходу Великобританії з ЄС. В ході позачергового засідання Європарламенту темою обговорення були підсумки референдуму в Великобританії. Про це повідомляє інформагентство Анадолу.


Після виступу голови Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і деяких депутатів парламенту почалося голосування за резолюцію про вихід Великобританії з ЄС. Резолюція прийнята 395 голосами «за», «проти» проголосували лише 200 парламентарів.

Прийнято звернення на адресу Лондона із закликом якнайшвидшого виконання вимог 50-ї статті Лісабонського договору і негайного старту процесу виходу Великобританії з ЄС. Парламентарії також закликали скасувати право головування Великобританії в Європейській раді в другій половині 2017 року.

В ім'я припинення шкідливої невизначеності і захисту цілісності спільноти, члени Європарламенту звернулися до прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона з закликом офіційно оголосити про результати референдуму на сьогоднішньому саміті лідерів ЄС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.