Відбулося позачергове засідання Європарламенту

es britin

 
Європейський парламент прийняв рішення з питання негайного старту процесу виходу Великобританії з ЄС. В ході позачергового засідання Європарламенту темою обговорення були підсумки референдуму в Великобританії. Про це повідомляє інформагентство Анадолу.


Після виступу голови Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і деяких депутатів парламенту почалося голосування за резолюцію про вихід Великобританії з ЄС. Резолюція прийнята 395 голосами «за», «проти» проголосували лише 200 парламентарів.

Прийнято звернення на адресу Лондона із закликом якнайшвидшого виконання вимог 50-ї статті Лісабонського договору і негайного старту процесу виходу Великобританії з ЄС. Парламентарії також закликали скасувати право головування Великобританії в Європейській раді в другій половині 2017 року.

В ім'я припинення шкідливої невизначеності і захисту цілісності спільноти, члени Європарламенту звернулися до прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона з закликом офіційно оголосити про результати референдуму на сьогоднішньому саміті лідерів ЄС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.